Zanim skontaktujesz się ze mną, poznaj zasady współpracy, którymi się kieruję. Dzięki temu oboje oszczędzimy czas i zagwarantujemy sobie owocną komunikację:

 

 • Nasza współpraca oparta jest na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Jestem po to, aby WSPOMÓC rozwój i prowadzenie Twojej firmy. Dlatego mówimy sobie wprost, gdy mamy jakieś uwagi, jesteśmy szczerzy, terminowi i uczciwi pod każdym aspektem.
 • Jeśli piszę do Ciebie z prośbą o informacje lub dokonanie zmian pomocnych przy wypełnianiu Twoich zadań, oczekuję jasnej odpowiedzi i płynnego działania. Niejasne informacje albo nawet ich brak to utrudnianie mojej pracy, a tym samym szkoda dla Twojego biznesu. Pamiętaj, że bieżący kontakt i zaangażowanie wpływa na osiąganie zamierzonych efektów i sprawną współpracę.
 • Pamiętaj: za jakość przekazu informacji odpowiedzialny jest jego nadawca – zawsze pisz konkretnie, co mam wykonać i w jaki sposób. Jeśli będę miała pytania – również zapytam. Jestem kreatywna i samodzielna, ale jeśli masz wizję na jakiś produkt, tekst lub inne, napisz mi wszystko, co przychodzi Ci do głowy – uwierz mi - wyciągnę z tego sedno. Jeśli nie dasz mi uwag, planu, pomysłów – mogę minąć się z Twoim wyobrażeniem i nie będzie to moja wina.
 • Nie biorę odpowiedzialności za działania dokonywane poza moją kontrolą (np. Twoje zmiany na stronie internetowej lub awarie hostingu, lub Word Press).
 • Nie praktykuję spotkań face to face. Spotkajmy się w sieci i omówmy wszystko telefonicznie lub przez Skype/Zoom.
 • Przed rozpoczęciem współpracy podpisujemy umowę zawierającą wspólne ustalenia oraz NDA.

 

Rozliczenia i czas pracy:

 • Za zadania rozliczam się tylko z góry. Swoje działania rozpoczynam nie wcześniej niż po otrzymaniu potwierdzenia płatności. W przypadku stron internetowych i copywritingu rozliczenie następuje na podstawie proformy: 50% przed wykonaniem i pozostała część kwoty po zaakceptowaniu projektu. W przypadku pisania tekstów na zamówienie pierwsze poprawki wykonuję bezpłatnie.
 • Pracuję w nienormowanym czasie pracy. Staram się wykonać zadanie najszybciej, jak to jest możliwe. Nie oznacza to jednak, że wysyłając polecenie w środku nocy, czy w dzień świąteczny natychmiast usiądę do komputera. W weekendy jestem offline, chyba że sytuacja jest nagła i wymaga mojej interwencji.
 • Istnieje możliwość, w przypadku usług rozliczanych abonamentem, wyznaczenie konkretnego dnia i godziny, kiedy jestem do dyspozycji tylko dla tego jednego, konkretnego klienta.
 • Na feedback czekam do 72 godziny (w dni robocze) – po tym czasie uznaję, że praca została wykonana w 100% dobrze i nie wykonuję poprawek.
 • W przypadku braku kontaktu z Twojej strony nie odpowiadam za ewentualne błędy, problemy i awarie.

 

Działania w Twoim imieniu:

 • W przypadku prowadzenia social media ustanawiasz mnie Administratorem fanpage. Zyskuję w ten sposób pewność, że posty będą opublikowane na czas, eleganckie nie tylko pod kątem treści, ale i działania odnośników, grafik itp. Istnieje również możliwość, że samodzielnie będziesz zamieszczać przygotowane przeze mnie teksty. W tym przypadku odpowiadasz za ich jakość graficzną, działanie linków, a przede wszystkim za terminowość. Na publikację postów w social media wspólnie wyznaczamy konkretne pory w tygodniu, najdogodniejsze pod kątem rozwoju Twojej firmy.
 • W przypadku korespondencji i obsługi newsletterów sposób przekazania danych dostępowych ustalany jest indywidualnie.

 

Podejmując współpracę, tym samym akceptujesz ustalony wcześniej cennik i zakres usług oraz czas trwania ewentualnego abonamentu.

 

Podejmując współpracę, akceptujesz powyższe warunki.

 

Życzę nam owocnej współpracy i wielu sukcesów!

 

Victoria Andrea Gurgul

 

 

Powyższe  Zasady współpracy, chronione są prawami autorskimi, które przysługują Eli Wolińskiej i zostały zamieszczone na tej witrynie za zgodą autorki. Zaczerpnięte ze strony www.elawolinska.pl